BG EN

Волен Сидеров: Орешарски да стане служебен премиер

ЧАС ПИК

Волен Сидеров: Орешарски да стане служебен премиер

15475
на 14.06.2014
Волен Сидеров: Орешарски да стане служебен премиер
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

"Август изглежда на много хора недостатъчно добър месец за избори, по-скоро края на юли - 27. Уж всички искаха избори веднага, а сега се дърпат. След като самият мандатоносител казва, че правителството трябва да си ходи, какво повече има да се случи", каза в ефира на радио Дарик лидерът на "Атака" Волен Сидеров.

препоръчано

"Спокойно може да бъде оставен Орешарски за служебен премиер, за да не се създават интриги с имена и задъхани разследвания кой кой е, а и така да се спестят време и разходи", допълни лидерът на „Атака". По повод разискваната идея за задължително гласуване, Сидеров попита кой ще спазва и следи критериите за такъв тип гласуване, за да се въведе. По думите му мажоритарната система е много подла и това, че ще се произведат личности, е спекулация. Това било начин да се създадат начини за купуване на гласове.

"Трябва да се въведе прилагане на образователен ценз и поне основно образование и умение да се чете и пише, за да може да се гласува. Самият народ се разврати и се купуват гласове не само сред ромското население. Купуват се цели структури", поясни лидерът на „Атака". За „Южен поток" той коментира: „Пристигнаха някакви сенатори, размахаха пръст на Орешарски и той спря проекта. Какво отношение има САЩ, за да дава препоръки".


Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
Един милион унгарци на шествие в подкрепа на Орбан навръх националния празник (НА ЖИВО) Един милион унгарци на шествие в подкрепа на Орбан навръх националния празник (НА ЖИВО)
ново
Днес: 39
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК