BG EN

Володимир Зеленски: Подлостта на руските терористи няма граници

Европа

Володимир Зеленски: Подлостта на руските терористи няма граници

12196
на 13.09.2022
Володимир Зеленски: Подлостта на руските терористи няма граници
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Възстановено е електрозахранването в Днепропетровска, Полтавска, Сумска и Харковска област, както и в Харков, съобщи във видеообръщение президентът на Украйна Володимир Зеленски.

препоръчано

Държавният глава обаче отбелязва, че на 12 септември окупаторите са започнали нови удари по енергийни съоръжения. По думите му заради това в Харков са регистрирани нови прекъсвания на електрозахранването.

"Трябва да се осъзнае, че подлостта на руските терористи няма граници, те ще се опитат да превърнат тази форма на терор в системна", добави Володимир Зеленски.

Вечерта на 11 септември в Харковска, Полтавска, Донецка, Днепропетровска, Запорожка и Сумска област бяха наблюдавани масови проблеми с електрозахранването.

Впоследствие съветникът на началника на президентската канцелария Михайло Подоляк съобщава, че окупаторите са ударили харкивската ТЕЦ-5. В резултат на действията на противника тя е частично извадена от строя.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата неделя на декември: Девите да внимават с кого общуват, подводни камъни за Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата неделя на декември: Девите да внимават с кого общуват, подводни камъни за Водолея
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 1
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК