ГОРЕЩО
КРАЙ НА ИЗМИСЛИЦИТЕ! Мотористи заснели овчаря, който откри кемпера с труповете на Калушев, Златков и 15-годишния Макулев (ВИДЕО)
Ето го кемпера на Иво Калушев! Полицията го свали по нощите от Околчица (ВИДЕО)
ГОРЕЩО В ПИК! Калушев се самоубил с изстрел в брадичката. Спътниците му - с огнестрелни рани в слепоочието. Групата закъсала за пари през последните месеци
Бащата на Сияна гневно: Бургазлиев, който отне живота на една българска майка и направи детето й инвалид, се опитва да излезе на свобода
Еспас Ауто с първо място по продажби на нови автомобили на Alfa Romeo, Jeep и FIAT за 2025 година
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
С оглед на бежанската криза Германия, но и Европа трябва да отпусне повече средства, за да бъде стабилизирана Африка. Това е мнението на федералния министър на финансите Волфганг Шойбле, пише вестник Die Frankfurter Allgemeine Zeitung, цитиран от Фокус.
„Не бива да оставяме хората да се давят“, призова германският християндемократ, допълвайки, че трафикантските банди не трябва да са тези, които определят кой да дойде в Европа.
препоръчано
Миналата година в света от война, насилие и преследване бяха засегнати 65 млн. души, 300 хил. повече в сравнение с предходната 2015 г., припомнят от редакцията.
свързани новини
Пратиха бомба на Шойбле от името на гръцки депутат
9733
на 16.03.2017


