ГОРЕЩО
Проговори бивш ученик и интимен партньор на Калушев: Беше гуру на секта. Имахме дискретна сексуална връзка (СНИМКИ)
БОМБА В ПИК! Педофилите превземат държавата. Денков пробва да реди служебен кабинет през Гюров, за да замете следите по случая "Петрохан"
НОВИ ПОДРОБНОСТИ! Калушев получил разрешително за оръжие „експресно“ след обаждане от София. Вижте бойния арсенал на „природозащитниците“ – автомати и пушки-помпи (СНИМКИ)
РАЗКРИТИЕ В ПИК! Майката на Николай го оставила на грижите на Калушев още от 11-годишен
ГОРЕЩА ТЕМА! Проф. Киров разкри какво се крие зад опасното условие, което Андрей Гюров постави на Йотова
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Новият полски премиер Ева Копач спечели днес вота на доверие в парламента, предаде Ройтерс. Тя и кабинетът й получиха подкрепата на 259 депутати в Сейма, долната камара на полския
парламент, срещу отрицателния вот на 183 депутати. Седем души се въздържаха.
препоръчано
Вотът бе последният етап от предвидените по конституция процедури за встъпване в длъжност на нов премиер. Копач, 53-годишната бивша педиатърка, която до миналия месец бе председател на парламента, наследи на премиерския пост политическия си наставник Доналд Туск. Той заминава за Брюксел, за да стане председател на Европейския съвет, информира "Фокус".
Килии под наем за милиони: Швеция плаща на Естония да приюти затворници
6388
преди 3 часа
Ватиканът решава дали да обяви за светец 17-годишен ученик
14854
преди 15 часа


