BG EN

Впечатляваща позиция! Ето какво направи Джоко, когато разбра за банкрута на Бекер

Тенис

Впечатляваща позиция! Ето какво направи Джоко, когато разбра за банкрута на Бекер

14867
на 28.06.2017
Впечатляваща позиция! Ето какво направи Джоко, когато разбра за банкрута на Бекер
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Носителят на 12 титли от Шлема Новак Джокович показа, че е не само велик спортист, но и човек с невероятно сърце. След като научил новината за банкрута на бившия си треньор Борис Бекер, Джоко веднага се свързал с него и му предложил да покрие визираните дългове от над 4 милиона евро.

препоръчано

"Обичам Борис, макар да не работим вече заедно. Той ми е приятел и сме много близки. Ако мога да му помогна в тежък момент, ще съм щастлив да го сторя. Казах му, че може да разчита напълно на мен", заявил Новак Джокович, цитиран от "Ди Велт".

Допълва се, че Бекер засега отказва да приеме помощта. Германецът заявил на сръбския си приятел, че не всичко, което се пише за банкрута е вярно. Предстои Уимбълдън, Бекер е 3-кратен победител в състезанието. Толкова титли в Лондон има и Ноле.

Сега Джокович се намира в неубедителна форма, възможно е Новак и Борис да се срещнат в английската столица. И да обсъдят финансовите проблеми на Бекер, а също така немецът да отвърне със спортно-технически съвети към Джоко.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 11 декември: Девата да не си и помисля за пътуване през граници, Козирогът го дебне КАТ САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 11 декември: Девата да не си и помисля за пътуване през граници, Козирогът го дебне КАТ
ПИК TV x
ТЕЖКИ ВРЕМЕНА! От ИТН след хвърлената оставка на кабинета: Бащите на хаоса са Асен Василев, Ивайло Мирчев, Радостин Василев, Костадин Костадинов и Ивелин Михайлов (ВИДЕО) ТЕЖКИ ВРЕМЕНА! От ИТН след хвърлената оставка на кабинета: Бащите на хаоса са Асен Василев, Ивайло Мирчев, Радостин Василев, Костадин Костадинов и Ивелин Михайлов (ВИДЕО)
ново
Днес: 100
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК