BG EN

Вратар на Интер стана съотборник на Тонев във Фрозиноне

Световен футбол

Вратар на Интер стана съотборник на Тонев във Фрозиноне

6624
на 29.01.2016
Вратар на Интер стана съотборник на Тонев във Фрозиноне
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Вратарят на Интер (Милано) Франческо Барди ще продължи кариерата си във Фрозиноне, където играе българинът Александър Тонев. Бившият младежки национал на Италия ще играе във Фрозиноне със статут на преотстъпен до края на сезона.

препоръчано

През първата част на сезона Барди игра под наем в Еспаньол, но не успя да се наложи и игра едва в два мача за купата на страната. Във Фрозиноне вратарят ще се бори за титулярно място с 22-годишния Никола Леали.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за Деня на студентите: Стрелецът да внимава с щедростта, неочаквани пари за Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за Деня на студентите: Стрелецът да внимава с щедростта, неочаквани пари за Водолея
ПИК TV x
Доц. Борислав Цеков пред ПИК TV: ППДБ искат власт без избори, политиката се тиктокизира, а еврото е необратимо (ВИДЕО) Доц. Борислав Цеков пред ПИК TV: ППДБ искат власт без избори, политиката се тиктокизира, а еврото е необратимо (ВИДЕО)
ново
Днес: 5
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК