ГОРЕЩО
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК! Калушев гръмнал Николай Златков и Александър Макулев и се самоубил
ИЗВЪНРЕДНО! Шефът на ГДНП Захари Васков с горещи подробности за новата порция трупове по случая "Петрохан“: Това е престъпление без аналог! Открити са три простреляни тела и оръжия - стрелба отвън не е имало (ВИДЕО/ОБНОВЕНА)
САМО В ПИК: Кметът на врачанското село Челопек, край което откриха труповете на Калушев и момчетата, с първи думи пред зловещата находка (ОБНОВЕНА)
Тежка катастрофа във Варна! Кола се вряза в подлез, има пострадал (СНИМКИ)
ИЗВЪНРЕДНО И ПЪРВО В ПИК! Откриха мъртви Ивайло Калушев, Николай Златков и 15-годишния син на Яни Макулев
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Вратарят Якуб Дивиш не тренира с ЦСКА и дори не е в България. Притеснения няма, а напротив - чехът се прибра в родината си, за да види за първи път своя наследник.
препоръчано
Бебето се родило в навечерието на мача с Литекс преди 10 дни, пише "Труд". Но Дивиш сам поиска да остане в България до вечното дерби с "Левски" (3:0) и чак тогава да пътува. Очаква се вратарят да се прибере във вторник и да направи голяма почерпка за отбора.
ОСТРО С БУТОНКИТЕ: Арда скочи на Кабаков: Корумпе със свирка в уста
12228
преди 12 часа
ЦСКА подготвя нов звезден трансфер
9819
преди 13 часа
БФС отбеляза юбилея на Стоичков
11039
преди 18 часа
Лудогорец прави 3 промени за Европа
12036
на 07.02.2026


