BG EN

Враца отново на протест заради болницата в града

Региони

Враца отново на протест заради болницата в града

12887
на 25.03.2018
Враца отново на протест заради болницата в града
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

На нов протест за болницата във Враца излизат днес граждани, съобщава Конкурент.

препоръчано

Сборният пункт на недоволните е пред областна администрация, тъй като губернаторът Малина Николова е представител на държавата. Началото на протеста е планирано за 11:00 часа, съобщиха организаторите.

Целта на протеста е даването на гаранции, че МБАЛ "Христо Ботев" няма да бъде закрита, което ще остави население от около 200 000 души във Враца и областта без здравни грижи.

Преди седмица пак на същото място се събраха десетки врачани, сред които имаше и лекари от лечебното заведение.

Въпреки призивите протестът да не се политизира, на него дойдоха шефове и активисти на БСП.

 

 

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
САМО В ПИК TV! Георги Харизанов с РАЗКРИТИЯ за плановете на новоизлюпения партиец Радев. Асен Василев го играе двоен агент - поднася му на тепсия хора от ПП (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Георги Харизанов с РАЗКРИТИЯ за плановете на новоизлюпения партиец Радев. Асен Василев го играе двоен агент - поднася му на тепсия хора от ПП (ВИДЕО)
ново
Днес: 6
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК