ГОРЕЩО
Кокорчо чертае червени линии - зарече се да не управлява с ГЕРБ и Радев
Отвъд лимита: най-лудите рекорди със ски
ИЗВЪНРЕДНО! Йотова обяви графика за срещи с всички потенциални служебни премиери
ИЗПРЕВАРВАЩО В ПИК! Един от ръководителите на "България Може": Радев е казал на Кузман Илиев, че ще е мандатоносител
ГОРЕЩО В ПИК TV! Бившият социален министър Христина Христова: Богатите от протеста лишиха бедните от крайно необходимите им плащания (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Приятели, съученици, познати и роднини на убития 16-годишен Николай Димитров се събраха пред сградата на Съдебната палата във Враца с искане за доживотни присъди на убийците му.
препоръчано
В продължение на четири дни съдът ще гледа делото срещу обвиняемите за смъртта на Ники - Калин Димитров-Скинара, Иван Каменов-Цофъра и Ивайло Иванов-Акулата.
Тримата младежи, познати като местни биячи, са обвинени в убийство по хулигански подбуди заради побоя над Ники на 30 август пред дискотека "Бирхале" във Враца.
Няколко дни след побоя момчето изпадна в кома и на 12 октомври издъхна в "Пирогов".




Кокорчо чертае червени линии - зарече се да не управлява с ГЕРБ и Радев
63327
преди 1 часа


