ГОРЕЩО
Калин Стоянов: Ще бъде необходима държавна подкрепа за хората, засегнати от проливните дъждове (СНИМКИ)
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! Шефът на СДВР Любомир Николов ще е изпълняващ функциите главен секретар на МВР
ПИК TV! Йотова насмете Божо Божанов: Не сме се събрали на маса. Хайде малко повече уважение (ОБНОВЕНА)
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК! Съдът постанови "задържане под стража" за Траян от мелето на "Челопешко шосе" (ОБНОВЕНА)
ГОРЕЩО В ПИК TV! Заседанието за регистрацията на "Прогресивна България" приключи рекордно бързо - до 14 дни става ясно ще има ли партия (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Врачанин, който живее в Горна Малина, е в неизвестност вече три седмици. Близките му в софийската община се обръщат с апел към хората да помогнат в търсенето му.
препоръчано
Тодор Дебийски е напуснал дома си на 6 юли около 18 часа и от тогава следите му се губят. Мъжът е на 45 години, ръст 176 см, с нормално телосложение. Последно е бил облечен със синя блуза с къс ръкав, тъмни къси панталони и изрязани гумени сандали.
"Моля всеки, който може да ни каже нещо за него, пишете ни или съобщете в полицията. Всяка информация ще е в полза!", пишат близките на изчезналия мъж.

свързани новини
42-годишен мъж от Костенец изчезна безследно
16189
на 22.02.2022
ИЗДИРВА СЕ: Този мъж изчезна безследно. Виждали ли сте го (СНИМКА)
24501
на 14.11.2018
Нови нарушения: Откриха незконни кладенци в Баба Алино
3225
преди 14 минути
Шофьор с близо 2 промила алкохол падна в дере в Кюстендилско
3628
преди 43 минути
В ГРАДА НА ВИНКЕЛО: Деветима задържани след масов въргал в Перник
14217
преди 2 часа


