BG EN

Втората нощ на Пловдив, този път без порой

КУЛТУРА

Втората нощ на Пловдив, този път без порой

6119
на 12.09.2015
 Втората нощ на Пловдив, този път без порой
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Центърът на Пловдив пак се препълни от хора тази вечер, втора поред във фестивала "Нощ/Пловдив".

препоръчано

Снощният порой прекрои сценария, но не съвсем. На много места уличните музиканти подгряваха настроението, но най- сериозният поток от хора се беше отправил към Античния театър. С концерта на 2Cellos започна музикалният фестивал Sounds of the Ages.

Освен хърватските виртуози на виолончелото, които могат да свирят като ангели, както започнаха в началото, но могат и като дяволи, съчетавайки виолончелото с традиционни инструменти, но и със жанрове, които нямат нищо общо с тях, във фестивала участват Apocalyptica, Opeth с Оркестъра на Държавната опера Пловдив, Macaco и "Уикеда". 

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 14 декември - пътуване ще се отрази освежаващо на Везните, успехът е със Скорпионите, които работят през почивния ден САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 14 декември - пътуване ще се отрази освежаващо на Везните, успехът е със Скорпионите, които работят през почивния ден
ПИК TV x
Преди концерта на Род Стюарт: Рафи сменя гума на политик Преди концерта на Род Стюарт: Рафи сменя гума на политик
ново
Днес: 5
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК