ГОРЕЩО
Как Демерджиев превзе пловдивския "Квартал на богатите"
ЖЪЛТОПАВЕТНА МАНИПУЛАЦИЯ! "Маркет линкс" пуска елементарна стъкмистика в полза на Иво Прокопиев и компания
Асен Василев вдигна кръвното на Ваня Григорова. Общинската съветничка за "Промяната": Нагли, арогантни изроди!
Експерт с ГОРЕЩ АНАЛИЗ: КОНФЛИКТЪТ ЕСКАЛИРА! Пътят до победата и примирието в Иран е много дълъг
Ето какво щеше да се случи, ако Драго Боцев, а не Благо Коцев, беше присвоил четири декара в Морската градина във Варна
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Вулканът Ключевски на полуостров Камчатка е изхвърлил пепел на височина от шест километра, съобщи Геофизичната служба на Руската академия на науките, пише вестник Российская газета.
препоръчано
Изригването е станало рано сутринта в понеделник. Пепелта се е разгърнала североизточно от вулкана. Няма данни тя да представлява опасност за населени места.
Вулканът Ключевски е разположен в Източна Камчатка и достига 4850 метра височина. Това е най-високата точка в Русия, извън Кавказ. Приблизителната му възраст е 7 хил. години.
За последен път вулканът изригна от 1 януари до 24 март 2015 г.
свързани новини
Земетресение с магнитуд 4.8 разлюля полуостров Камчатка
11845
на 18.08.2016
Вулкан изпраща пепел в небето на Камчатка
10861
на 18.07.2016
Мощен стълб от пепел избухна от вулкан на Камчатка
11876
на 11.07.2016


