ГОРЕЩО
НА РЪБА НА ФАЛИТА: Крум Зарков се насади на пачи яйца с лидерския пост в БСП, ако на 20 април го изгонят, без да го пребият с камъни, ще трябва да черпи
ВЕРСИЯ: Разкриха в какъв КАПАН Делян Пеевски вкара Гюров и кукловодите му от ППДБ
БАРЕМ ЕДИН НА ДЪРЖАВНА ИЗДРЪЖКА: Бутат с 300 зора Миро Ленин за депутат
МРАЧЕН СЦЕНАРИЙ! Задават се фалити на малки фирми и поскъпване на стоки и услуги
Търговец на горива УДАРИ ЛОШО Гюров: Ефектът от 20 евро компенсации ще е никакъв - това е предизборно харчене
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Полузащитникът на Партизан (Белград) Андрия Живкович е близо до договор с германския Борусия Дортмунд, съобщи "Билд". Двата клуба почти са изчистили детайлите по сделката, като има малки разминавания относно трансферната сума.
Според "Билд" ще бъде постигнато съгласие и Борусия ще плати 2,5 милиона евро за играча. 19-годишният Живкович е един от най-конвертируемите играчи на Партизан. През лятото той спечели световната титла с тима на Сърбия на шампионата за младежи до 20 години.
препоръчано
Спортал
Ханзи Флик на крачка от рекорд на Гуардиола
6808
преди 14 часа
Меси разочарован от отмяната на Финалисима
5617
преди 15 часа
Юнайтед ще изкара поне 80 милиона през лятото
11726
на 14.03.2026
Обявиха голямо завръщане в Барселона
9534
на 14.03.2026


