ГОРЕЩО
ИЗВЪНРЕДНО! Полицията залови изтощени до смърт 33 нелегални мигранти - лутали се в гората дни наред, яли трева и пили вода от блатата
СЛЪНЧЕВО! Ведрият ден няма да се размине без облаци и валежи, особено над планините (КАРТИ)
ОБРЕЧЕНИ НА ПРОВАЛ: Цветанка Андреева разби надеждите на ПП-ДБ за президентските избори
КРАЙ НА ЛЕТНИТЕ ТАПИ ЗА МОРЕТО! Иван Шишков обяви: До две седмици ремонтите на пътищата свършват - нашите съседи проявиха интерес за магистралите ни
6-месечно бебе почина в болницата в Търговище, здравният министър разпореди спешна проверка
Избил е уличен водопровод
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Екипи на Столична община и на „Софийска вода” отстраняват проблема с избилия водопровод в района на Централни софийски гробища. Това обяви пред „Фокус” Красимир Димитров, временно изпълняващ длъжността директор на Дирекция ''Аварийна помощ и превенция” към Столична община.
препоръчано
Той обясни, че аварията е от през нощта и няма нещо проблемно. Красимир Димитров увери,че са предприети всички мерки. На платното за движение има около половин метър вода и преминаването на коли не е възможно по ул. 202.
Жена опита да се намушка с нож край Централни гробища
7824
на 15.02.2016


