BG EN

Във Венецуела са осъдени повече от 150 участници в протести

Америка

Във Венецуела са осъдени повече от 150 участници в протести

7000
на 13.05.2017
Във Венецуела са осъдени повече от 150 участници в протести
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Повече от 150 участници в безредиците по време на антиправителствените протести във Венецуела са осъдени от военни съдилища на различни срокове лишаване от свобода, предаде Regnum, позовавайки се на правозащитната организация „Венецуелски наказателен форум“, пише "Фокус".
Според неправителствената организация общо пред военните съдии до момента са изправени 237 граждански лица, от тях 155 са осъдени на различни срокове затвор. Според правозащитниците причината военните съдилища да се занимават с това е, че прокуратурата на страната се отказва да повдига обвинения срещу тях. 
Във Венецуела от началото на април продължават масови демонстрации, провокирани от конфликта между контролирания от опозицията парламента и лоялният на президента Николас Мадуро върховен съд. 

препоръчано
Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
НОВИ ДРАМИ В ППДБ! Ген. Атанасов изпадна в изолация - комуникационен гаф го оставил извън пресконференцията на Мирчев и Василев (ВИДЕО) НОВИ ДРАМИ В ППДБ! Ген. Атанасов изпадна в изолация - "комуникационен гаф" го оставил извън пресконференцията на Мирчев и Василев (ВИДЕО)
ново
Днес: 108
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК