BG EN

Във Виена превърнаха кръстовище... в плаж

Европа

Във Виена превърнаха кръстовище... в плаж

15650
на 13.08.2020
Във Виена превърнаха кръстовище... в плаж
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Централно кръстовище във Виена е превърнато в зона за отдих с басейн, шезлонги, сцена и зелена полянка заради коронавируса.

препоръчано

От 8 до 30 август едно от кръстовищата в близост до железопътната гара Вестбанхоф се е превърнало в място за почивка и забавления. То бе затворено за коли, но пък отворено за хората.

Само за седем дни там изникна и малък басейн, сцена и зелена полянка, на която са разположени шезлонги. Концерти и дискотека на открито очакват останалите в града виенчани.

Стар автобус пък предлага пространство за провеждане на различни курсове, а през нощта и място за пренощуване, разказва "Монитор".

свързани новини

Естествено, има и противници на проекта, но одобрението е голямо. Някои от живеещите наблизо идват направо по бански и чакат реда си, за да влязат в басейна, който е дълъг 9 метра и широк 4 метра. За съжаление, заради противоепидемичните мерки за сигурност, едновременно там могат да бъдат само шест души.

Сподели:
Бомба x
Спортът променя тялото и ума Спортът променя тялото и ума
ПИК TV x
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК! Грозни провокации срещу мирния протест на ДПС-Ново начало във Враца - ето какво се случва (ВИДЕО) ИЗВЪНРЕДНО В ПИК! Грозни провокации срещу мирния протест на ДПС-Ново начало във Враца - ето какво се случва (ВИДЕО)
ново
Днес: 68
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК