ГОРЕЩО
ЕКСКЛУЗИВНО! Проговори шофьорът на "Глово" от екшъна с Ивайло Мирчев: Исках само да си свърша работата, а той... (ВИДЕО)
Култово! Киро се закани: Ще видите, като се случи (ВИДЕО/СНИМКИ)
ЕКШЪН В НС! Избърсаха пода на парламента с Цончо Ганев (ВИДЕО)
ГОРЕЩО В ПИК: Помните ли чалга легендата Пепа Секса? Вижте с какво тузарско ауди фучи из София (ПАПАРАШКИ СНИМКИ)
Кандев напусна МВР със 130 000 евро заплати накуп
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
В американския град Окала, щата Флорида, в неделя се проведе мащабен автопробег, организиран в подкрепа на флага на Конфедерацията, предаде ТАСС, цитирана от Фокус.
препоръчано
Над две хиляди мотоциклетисти и шофьори на камиони, джипове и леки автомобили, с развято бойното знаме на Юга над всяко от превозните средства, преминаха по централните улици на града в знак на подкрепа за решението на окръжните власти отново да издигнат флага на Конфедерацията пред местната правителствена сграда.
Организаторите заявяват, че в автопробега са взели участие не само жители на Флорида, но и на останалите южни щати.
свързани новини
Свалиха конфедеративния флаг пред Сената на Южна Каролина
6261
на 10.07.2015
САМО В ПИК! Деница Сачева слънчаса в очакване на шофьора си (СНИМКИ)
63193
преди 43 минути
Култово! Киро се закани: Ще видите, като се случи (ВИДЕО/СНИМКИ)
270162
преди 4 часа


