BG EN

Във Франция е арестуван мъж, заподозрян за връзки с „Ислямска държава“

ЧАС ПИК

Във Франция е арестуван мъж, заподозрян за връзки с „Ислямска държава“

2125
на 21.03.2016
Във Франция е арестуван мъж, заподозрян за връзки с „Ислямска държава“
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

В неделя френско-марокански гражданин, който е заподозрян за връзки с „Ислямска държава“, е бил обвинен в планиране на „актове на насилие“, предаде Reuters, цитирана от Фокус.

препоръчано

На 16 март френската полиция е арестувала 28-годишния Юсеф Етажуар и още трима души в рамките на предварително разследване. В неделя останалите трима са пуснати на свобода, а срещу Етажуар е започнало официално разследване. По-рано той е бил осъден на 5 години затвор за опит да замине за Сирия.

На по-ранен етап вътрешният министър на Франция Бернар Казньов заяви, че разследването е съсредоточено върху заподозрян, който вероятно има връзки с „Ислямска държава“ в Сирия.

свързани новини
Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
Кметът на Годеч бесен след тройното убийство в Петрохан: Закриха РПУ-то, без да ни уведомят. Сега имаме един джип и той не е в движение (ВИДЕО) Кметът на Годеч бесен след тройното убийство в Петрохан: Закриха РПУ-то, без да ни уведомят. Сега имаме един джип и той не е в движение (ВИДЕО)
ново
Днес: 103
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК