ГОРЕЩО
И президентът Илияна Йотова изпрати по последния му път писателя Димитър Шумналиев (СНИМКИ)
ГОРЕЩО В ПИК: Категоричен отказ! Трима потенциални кандидат-президенти вече казаха "Не"
Колтуклиева: Драги Христо, върни се от Белгия веднага, налага се спешна психаротерапия на “Да, България”...Там са в колективна полюция
УДАРИ ДЖАКПОТА: Коцето лапва 95 000 евро от държавата заради разпарчетосано "Ауди"
Петър Стоянов е последният политик, видял Ванга жива - ето го предсказанието й, което се сбъдва с АБСОЛЮТНА ТОЧНОСТ
Региони
Въведоха ограничителен режим на тока в 10 общини във Видинско и Монтанско заради леда
4226
на 05.12.2014
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
ЧЕЗ въведе ограничителен режим на електроподаването в 45 населени места в 10 общини в областите Видин и Монтана поради изключително тежките поражения, нанесени от леда върху въздушните електропроводни линии, пише "24 часа".
препоръчано
В писмо до Министерството на енергетиката от компанията са се обосновали с динамичната метеорологична обстановка в Северозападна България - ветрове, валежи, плътни мъгли, продължава да предизвиква тежки обледявания на проводници от мрежата. "Това води до нови повреди по електроенергийните съоръжения, скъсани проводници и паднали стълбове, причиняващи продължителни прекъсвания на електрозахранването на клиенти на ЧЕЗ", се казва в писмото.
Нивото на Дунав падна под минус 100 см, кораб заседна край Белене
7880
преди 4 часа
155 тона вода изсипали два "Кугър"-а върху пожара на магистрала "Тракия"
8785
преди 5 часа
Заради горещините: Раздават безплатна минерална вода във Враца
5803
преди 6 часа


