BG EN

Въвежда се временна организация на движението заради посещението на хърватския президент в София

ЧАС ПИК

Въвежда се временна организация на движението заради посещението на хърватския президент в София

4042
на 31.03.2016
Въвежда се временна организация на движението заради посещението на хърватския президент в София
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Въвежда се временна организация на движението във връзка с посещението на президента на Хърватия, съобщиха от пресцентъра на Столична община.

препоръчано

Забранява се престоят и паркирането на пътни превозни средства, както следва:
- От 08.00 часа до приключване на мероприятието на ул. „Искър” между ул. „Бачо Киро” и ул. „Веслец”.
- От 08.00 часа до приключване на мероприятието на бул. „Джеймс Баучър” между ул. „Златен рог” и бул. „Черни връх”.
- От 08.00 часа до приключване на мероприятието на ул. „Оборище” между ул. „Кракра” и ул. „Сан Стефано”.


Столична дирекция на вътрешните работи ще осигурява охрана на мероприятието и постове за контрол и регулиране на движението.

Сподели:
Бомба x
ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да внимават с парите, Рибите борят трудности с интуиция ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да внимават с парите, Рибите борят трудности с интуиция
ПИК TV x
Проф. Георги Рачев с прогноза пред ПИК TV: Променливо време за празниците, дъжд, сняг и захлаждане след Коледа Проф. Георги Рачев с прогноза пред ПИК TV: Променливо време за празниците, дъжд, сняг и захлаждане след Коледа
ново
Днес: 10
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК