ГОРЕЩО
Алгафари пред ПИК TV: Радев е големият победител. Първото му изпитание - всички ще искат повече средства (ВИДЕО)
Бившият евродепутат Асим Адемов прозря истината за катастрофалния резултат на ГЕРБ - не е заради ППДБ и ДПС, а заради тези вътрешнопартийни грешки
Проф. Киров: Радев има поне два варианта за правителство, той ще е премиерът
ГЕОПОЛИТИЧЕСКИ АЛГОРИТЪМ! Петър Кичашки: Тръмп ще излезе от Иран, постигнал своите цели, стратегията му е печеливша
АНАЛИЗАТОРИ: Хората очакват да живеят по-добре - това е основният мандат. Реалната реформа ще се познае по действията, а не по заявките
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Въздушни удари в северозападната част на Сирия са убили 18 цивилни, включително две деца, в четвъртък, предава AFP, цитирана от Фокус.
Смята се, че атаките са били извършени от Русия.
Нападенията, които са ударили жилицни зони в района на Зардана, в северозападната провинция Идлиб, са ранили и 50 души, заявиха от Сирийската обсерватория за човешки права.
Броят на загиналите се очаква да се увеличи, заради жертви под отломките.
препоръчано
САМО В ПИК! Георги Марков с ЕКСКЛУЗИВЕН АНАЛИЗ на кого ще прилича Румен Радев
119551
преди 2 часа
ЗА НЯКОЛКО ДНИ: Чудовището от Лох Нес забелязано два пъти
19205
преди 7 часа


