ГОРЕЩО
Председателят на БАТА: Българите в чужбина не могат да се приберат заради хаоса в институциите
Георги Марков с ГРЪМОВНА новина пред ПИК: Зеленски поиска убийството на Виктор Орбан
Делян Пеевски: Сезирам прокуратурата за Теодора Георгиева - това е активно мероприятие на ППДБ
ГОРЕЩО ПИТАНЕ в ПИК TV! Тошко Йорданов: Има ли бързо производство срещу съветничка на Иван Христанов, задържана с амфетамини
Мода и инфлуенсърство: новата ера на половинките във Формула 1 (СНИМКИ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
От 22 ч. на 19 март до 2 ч. на 20 март са възможни затруднения при купуването на електронни винетки и маршрутни карти, предупреждават от Националното ТОЛ управление. Причината е, че ще бъде актуализирана електронната система за събиране на пътни такси. Актуализацията няма да повлияе на автоматичното отчитане чрез бордови устройства и GPS тракери на изминатото разстояние от тежкотоварни автомобили над 3,5 тона.
препоръчано
За избягване на риска от затруднения с покупката на е-винетки Националното тол управление препоръчва на шофьорите, на които им предстои пътуване, да купят своевременно необходимата им електронна винетка или маршрутна карта.
Изтичат 126 804 електронни винетки за хората с увреждания
8100
на 15.12.2023


