BG EN

Възможни са повишения на речните нива заради обилните валежи в област Плевен

Животът днес

Възможни са повишения на речните нива заради обилните валежи в област Плевен

3632
на 09.05.2016
Възможни са повишения на речните нива заради обилните валежи в област Плевен
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Днес и през следващите дни са възможни повишения на речните нива, вследствие на обилните валежи в област Плевен. Това информират от Басейнова дирекция "Дунавски район".

препоръчано

Очаква се да бъде повишен водосборът на реките Лом, Огоста, Искър – в средното и долното й течение, Вит, Осъм, Янтра, Русенски Лом – в средното и в долното й течение.

Според прогнозите водните количества ще бъдат над средно многогодишните стойности, но остават под прага за внимание.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
Георги Харизанов пред ПИК TV: Трудното предстои за Радев. Сегашните му съюзници са му донори на гласове на изборите (ВИДЕО) Георги Харизанов пред ПИК TV: Трудното предстои за Радев. Сегашните му съюзници са му донори на гласове на изборите (ВИДЕО)
ново
Днес: 2
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК