BG EN

Възпитателка в забавачка в Дупница крадяла дизел

ЧАС ПИК

Възпитателка в забавачка в Дупница крадяла дизел

5011
на 10.03.2016
Възпитателка в забавачка в Дупница крадяла дизел
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Дисциплинарно уволнение получи помощник възпитателката в ОДЗ 2, която бе заловена от полицаи в Дупница с крадено дизелово гориво от детската градина. Заповедта на директорката Деница Кирилова е връчена на Сл. Пейчинова вчера, пише Struma.com.

препоръчано

Припомням, че тя бе заловена да изнася 24 литра дизелово гориво преди по-малко от месец. Тогава кметът на Община Дупница инж.Методи Чимев, заяви че ще изчака проверката по случая да приключи, преди да поиска последващи мерки за въпросната служителка.

В крайна сметка, Пейчинова от вчера е уволнена дисциплинарно, а случаят с кражбата ще бъде гледан в съда.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ГОРЕЩО В ПИК TV! Проф. Мермерски с екшън прогноза: Европа се самоунищожава, Урсула се е развела с действителността. Съветът за мир е алтарнатива на импотентното ООН, в него скоро ще са и Путин, и Си Дзинпин, те са се разбрали с Тръмп за края на войната в Близкия изток (ОБНОВЕНА) ГОРЕЩО В ПИК TV! Проф. Мермерски с екшън прогноза: Европа се самоунищожава, Урсула се е развела с действителността. Съветът за мир е алтарнатива на импотентното ООН, в него скоро ще са и Путин, и Си Дзинпин, те са се разбрали с Тръмп за края на войната в Близкия изток (ОБНОВЕНА)
ново
Днес: 115
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК