BG EN

"Възраждане" с остра позиция след терористичния акт срещу Гешев: Тероризъм, разпад на държавата!

Епицентър

"Възраждане" с остра позиция след терористичния акт срещу Гешев: Тероризъм, разпад на държавата!

110567
на 01.05.2023
Възраждане с остра позиция след терористичния акт срещу Гешев: Тероризъм, разпад на държавата!
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

"Инцидентът с кортежа на Главния прокурор е знак за разпада на държавността", заявяват в своя позиция от партия "Възраждане" по инцидента с взривното вещество срещу кортежа на Иван Гешев.

препоръчано

"Опитът за покушение над обвинител номер едно е равносилно на терористичен акт. Осъждаме извършения терористичен акт и настояваме за максимално бързо разследване, откриване на виновниците и наказания", изтъкват от партията.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
САМО В ПИК TV! Нидал Алгафари зачеркна шансовете на Андрей Гюров за служебен премиер: Илияна Йотова ще направи голям шлем - три жени начело на държавата (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Нидал Алгафари зачеркна шансовете на Андрей Гюров за служебен премиер: Илияна Йотова ще направи голям шлем - три жени начело на държавата (ВИДЕО)
ново
Днес: 23
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК