ГОРЕЩО
Вълшебникът Лионел Меси vs Сензацията Кабо Верде
Двама ТОП ЖУРНАЛИСТИ поискаха незабавно оставката на Демерджиев заради лъжите му за полетите на Делян Пеевски: Може да е бил точен с парите, но не е точен с фактите
ЕКШЪН СЕ РАЗГАРЯ! Калин Стоянов подпука Демерджиев за поредните му внушения и лъжи (ВИДЕО)
Обвиниха жена за измама с банкови кредити за почти 1 млн. евро
НА ХОРАТА ИМ ПИСНА: Вещерът мултимилионер Райчев пак чете морал на българите от екрана
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Възрастен пешеходец от Варна пострада при катастрофа на 2 юли в Добрич, съобщиха от полицията. Установено е, че водач на лек автомобил „Опел” с варненска регистрация при движение по ул. „Отец Паисий” на кръстовището с ул. „Батак” блъснал пресичащия неправилно 81-годишен мъж от Варна.
препоръчано
Старецът е настанен в добричката болница с разкъсна рана на главата, без опасност за живота, информира "Дарик".
Водачът на автомобила – 19-годишен мъж от с. Воднянци е изпробван за употреба на алкохол с техническо средство, като цифровата индикация е отчела отрицателен резултат. Взети са кръвни проби за изследване по надлежния ред.
свързани новини
Блъснаха възрастен пешеходец в центъра на Добрич
4180
на 03.07.2015
По случая е образуван досъдебно производство.
Има пострадал полицай при мелетата на АМ "Тракия"
5373
преди 30 минути
Вдигнаха три пъти въздушна линейка, пострада парашутистка
8165
преди 2 часа
На АМ "Тракия“ към морето е КОШМАР, има и зрелищна катастрофа
13344
преди 2 часа


