ГОРЕЩО
ТВЪРДИ ЯДРА! Доц. Иво Инджов анализира провала на Gen Z и защо повишената избирателна активност е мит
УНИКАЛНО ШОУ! Бабка по чехли случайно видя Асен Василев на площада и му открадна шоуто пред медиите (ВИДЕО)
САМО В ПИК TV! Цветанка Андреева: Mоделът "Желязков", който е изразител на т.нар. модел "Пеевски-ГЕРБ", всъщност е едно успешно управление (ВИДЕО)
СКАНДАЛ! МВР събира данните на членовете на секционните избирателни комисии (ДОКУМЕНТИ)
ОТВЪД ЗДРАВИЯ РАЗУМ: "ПЕТРОХАН" като ЛАКМУС ЗА ДИАГНОЗАТА на "умните и красивите", които вярват на всичко, освен на фактите
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Възрастна шофьорка ще си плати за нанесена щета върху бариера в областния център, съобщават от полицията.
препоръчано
Случката е станала на 29 декември миналата година. Тогава била увредена бариерата на изхода на автогарата в Монтана.
След инцидента полицията започнала разследване, за да установи самоличността на шофьора, нанесъл щетата. Станалао ясно, че виновник е 62-годишна жителка на село Крапчене, пише "БулНюз“.
Тя ще заплати за вредите, които е нанесла - на стойност 456 лв, съобщават от полицията.
свързани новини
18-годишен моторист без книжка се удари в бариера, счупи си носа
7823
на 12.11.2014
Кола блъсна 87-годишен пешеходец в Сандански
8161
преди 10 часа
Работник пострада при трудова злополука в Разград
7012
преди 11 часа
Жена загина при пожар в столичния квартал "Бъкстон"
11696
преди 13 часа
Планински спасители са помогнали на жена, пострадала край Боянския водопад
9623
преди 15 часа


