ГОРЕЩО
Мрежата се ВЗРИВИ от ГНЯВ: Дано умрете цялата гейска група "калашниците"!
Александър Пулев РАЗКРИ шокиращи данни за икономически нарушения и ПОСОЧИ ТОЧНО колко ще взема Росен Христов като шеф на ДКК
ПОРЕДЕН ШОК: Двама от загиналите в катастрофата на "Чеполешко шосе" са чужденци
БРУТАЛНИ РАЗКРИТИЯ: Камикадзето Васко Филипов, убил трима в адското меле край София, член на Бандата на Калашниците
ВИЖТЕ единия от джигитите, спретнали смъртоносната гонка. Само минута е делила автобуса на "Челопешко шосе" от пламъци (СНИМКИ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Вълна от съпричастност в Обединеното Кралство, след като Бъкингамският дворец обяви, че крал Чарлз III е диагностициран с онкологично заболяване.
препоръчано
По-малкият син на монарха - Хари, ще пътува до Лондон от САЩ, за да посети баща си в следващите дни.
В социалните мрежи пожелание за скорошно оздравяване на краля отправи и британският премиер Риши Сунак. Той написа, че няма никакво съмнение, че монархът ще се възстанови.
След диагнозата на крал Чарлз Принц Хари се прибира във Великобритания
32142
на 05.02.2024
МЪЛНИЯ! Крал Чарлз е болен от рак
80262
на 05.02.2024


