BG EN

Външно: И Албания даде съгласие за провеждане на изборите на 4 април 2021 г.

Политика

Външно: И Албания даде съгласие за провеждане на изборите на 4 април 2021 г.

6697
на 03.02.2021
Външно: И Албания даде съгласие за провеждане на изборите на 4 април 2021 г.
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Министерството за Европа и външните работи на Албания ни информира, че не възразява срещу провеждането на избори за народни представители на Република България на 4 април 2021 г. на територията на страната.

препоръчано

От ведомството обръщат внимание, че изборният процес трябва да бъде съобразен с актуалните мерки към датата на провеждане на изборите за ограничаване на разпространението на COVID-19 в Република Албания.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Няма заседание! Викове, крясъци и липса на кворум в парламента - ППДБ и Възраждане“ провалиха дружно гледането на Изборния кодекс (ВИДЕО/ОБНОВЕНА) ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Няма заседание! Викове, крясъци и липса на кворум в парламента - ППДБ и "Възраждане“ провалиха дружно гледането на Изборния кодекс (ВИДЕО/ОБНОВЕНА)
ново
Днес: 38
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК