ГОРЕЩО
Ясно е кога ще е делото за оставката на Радев в Конституционния съд
Слави Трифонов ЗАКОВА Терзиев: Не му е работа на кмета да обяснява кой е мафиот и кой не е, да си чисти улиците и да си оправи движението (ВИДЕО)
САГАТА СЕ РАЗГАРЯ! Съюзът на съдиите с подъл ход в услуга на ППДБ, докато КС образува дело за отмяна на поправката „Анти Сарафов“
Николай Попов позна: Експертът по делото “Сияна” Станимир Карапетков позорно избяга от съда
ГОРЕЩА ТЕМА! БСП с твърда позиция за Изборния кодекс - настоява за отлагателен период за сканиращите машини (ВИДЕО)
Близък изток
Външно с официална информация: Двама българи са на борда на отвлечения днес танкер
14542
на 26.11.2023
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Министерството на външните работи извърши спешна проверка във връзка с информация относно инцидент с танкер край бреговете на Аден, Йемен, на борда на който в многонационалния екипаж има и български граждани, съобщиха от ведомството.
препоръчано
Проверката установи, че има двама български граждани в състава на екипажа.
МВнР е в тясна координация с българските дипломатически представителства в региона и с партньорски институции, и изяснява всички обстоятелства, свързани с инцидента.
Хутите в Йемен превзеха танкер на израелска компания
16761
на 26.11.2023


