Въпреки триумфа на Националния стадион - сигнална лампа за "сините"

26898
на 25.02.2019
Въпреки триумфа на Националния стадион - сигнална лампа за сините

Левски победи ЦСКА с 1:0 в голямото дерби на 23-ия кръг на Първа лига. По този начин "сините" застигнаха по точки "червените" и доближиха на само 5 пункта временния лидер в подреждането Лудогорец.

Въпреки добрия изминал уикенд за гранда от "Герена", тимът определено няма нужда от каквото и било подценяване на ситуацията в шампионата, напротив.

За Левски, тази неделя, предстои ново дерби. Този път от 17:30 часа срещу Славия. "Белите" не са от най-любимите съперници за тима от "Герена". Славия също така се намира в период от 2 поредни победи с по 3 отбелязани гола.

Вратарят Николай Михайлов пък няма да може да вземе участие във въпросния мач, гласи информация на "Спортал". Със сигурност аут за двубоя с "белите" е Валери Божинов, който е с подут глезен. Живко Миланов пък е по въпрос, а капитанът на "сините" Иван Горанов е наказан заради натрупани жълти картони.

Левски пък така и не стигна до попадение във второто полувреме на Вечното дерби, въпреки, че игра с човек повече през втората част на сблъсъка, отваряйки дискусии относно състоянието си в атакуващ план.

Така подопечните на Георги Дерменджиев ще имат нужда от пределна мобилизация, в търсене на затвърждаване на победата срещу ЦСКА - с успех в следващия кръг в друг важен спор, този път с "белите".

ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ВТОРНИК: Раците да се пазят от прибързаност, изгодни делови оферти за Козирозите ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ВТОРНИК: Раците да се пазят от прибързаност, изгодни делови оферти за Козирозите
ПЪРВО В ПИК! Страшно меле на Тракия - камион се обърна на платното, образува се километрична тапа (СНИМКИ/ВИДЕО) ПЪРВО В ПИК! Страшно меле на "Тракия" - камион се обърна на платното, образува се километрична тапа (СНИМКИ/ВИДЕО)