BG EN

ВЪПРОС С ПОВИШЕНА ТРУДНОСТ: Били ли са хора от Лиепая при съдиите преди мача с ЦСКА

Футбол

ВЪПРОС С ПОВИШЕНА ТРУДНОСТ: Били ли са хора от Лиепая при съдиите преди мача с ЦСКА

13952
на 29.07.2021
ВЪПРОС С ПОВИШЕНА ТРУДНОСТ: Били ли са хора от Лиепая при съдиите преди мача с ЦСКА
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Любопитна ситуация се разигра в сряда в Лиепая. По време на тренировката на ЦСКА на стадион "Даугава" беше паркирано лъскаво жълто Ламборгини с номер, съдържащ три седмици.

препоръчано

Същият автомобил беше паркиран пред входа на хотела, където сме отседнали журналистите от България. Тук са и съдиите за мача довечера. Ламборгинито беше паркирано на пътя, точно пред вратата, водеща до фоайето и рецепцията.

То остана там около половин час, след което в него влезе млад мъж и отпраши с бясна скорост. Мистерия остава това дали този човек се е видял с някой от съдиите или е бил в хотела по друга задача.

свързани новини

Със сигурност той не се е срещал с български журналисти, съобщава "Топспорт". Реферите за мача Лиепая - ЦСКА са Марчел Бирсан, Мирча Григориу и Михай Марика от Румъния. Четвърти съдия е Раду Петреску. На снимката виждате как пият сутрешното си кафе в хотела днес. Надяваме се тази вечер реферите да не се превръщат в главни герои, а всичко да се реши между футболистите на терена.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за Деня на студентите: Стрелецът да внимава с щедростта, неочаквани пари за Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за Деня на студентите: Стрелецът да внимава с щедростта, неочаквани пари за Водолея
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 0
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК