ГОРЕЩО
СКУПЧВАТ СЕ ОБЛАЦИ! Започват снеговалежи, но топъл дъжд създава риск от черен лед (КАРТИ)
ЗАПОЧНАХА ДА СЕ ИЗДАВАТ! Синчето на приватизатора на "Мраз" и Антон Кутев влизат в проекта на Радев. Заформи се интрига около партията на Кузман Илиев
ТОВА ВИДЕО от преди НЯКОЛКО МЕСЕЦА предупреждава ППДБ какво ще им се случи, ако бутнат редовното правителство
САМО В ПИК TV! Георги Харизанов с РАЗКРИТИЯ за плановете на новоизлюпения партиец Радев. Асен Василев го играе двоен агент - поднася му на тепсия хора от ПП (ВИДЕО)
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Валерия Велева: Радев загърби държавните интереси, за да скочи на политическия терен. Борисов може да му подаде ръка, но той ще я отхвърли (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Европейският съюз забрани вноса на украинско птиче месо поради избухването на високопатогенен птичи гпип (H5) в Херсонска област, обявиха властите в Киев.
Огнището на птичи грип е регистрирано в село Новоалександровка, което се намира на около 20 км от границата с Крим. Селото е под карантина. Посочва се, че в Новоалександровка се отглеждат около 4500 птици.
Освен забраната за износ на птици и птичи продукти във всички страни от ЕС, има забрана за експорт на яйца от Херсонска област в Хонконг. За последно птичи грип в Украйна бе регистриран през 2008 г.
препоръчано
свързани новини
БАБХ наложи превантивни мерки срещу птичи грип
13703
на 29.11.2016
УЖАС! Птичи грип заплашва България
16545
на 29.11.2016
Пламна птичи грип в Хасково! Кокошките под ключ
16546
на 16.11.2016


