ГОРЕЩО
ГОРЕЩО ОТ КОНГРЕСА: Издигнаха 52 социалисти за лидер на БСП, Калоян Паргов и Драго Стойнев се отказаха
Йотова се срещна с президента на Германия при посещение на олимпийското село в Милано
Обявиха 100 ХИЛЯДИ ДОЛАРА награда за информация за Ивайло Калушев
БСП провежда съдбоносен конгрес
САМО В ПИК TV! Топ прогнозата на проф. Георги Рачев за февруари: Месецът ще бъде с 3 до 5 градуса по-топъл от нормалното, но във вторник и сряда... (ВИДЕО)
Азия
Върховният лидер на Иран одобрява удължаването на преговорите по ядрената програма
1875
на 27.11.2014
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Върховният лидер на Иран аятолах Али Хаменей заяви, че не е против удължаването на преговорите по ядрената програма между Ислямската република и световните сили, съобщава вестник The Daily Star, цитиран от "Фокус".
препоръчано
„Поради същата причина, поради която не бях против преговорите, и сега не съм против удължаването им”, каза Хаменей. Върховният лидер допълва, че Съединените щати, а не Иран, ще са най-големият губещ при провал на преговорите.
Иран и международните посредници от групата „5+1” за втори път тази година не успяха да разрешат 12-годишния спор по иранската ядрена програма и решиха да си дадат още седем месеца време за намирането на изход от ситуацията.
BBC: Скрити камери предават на живо от хотелски стаи в Китай, жертвите са хиляди
17137
преди 18 часа
Арменски политик предложи създаването на „министерство на секса“
10651
на 04.02.2026
В Китай започна масовото пътуване за Лунната Нова година
16460
на 03.02.2026
Китай забранява прибиращите се дръжки на вратите на автомобилите от 2027 г.
14549
на 03.02.2026


