ГОРЕЩО
СКУПЧВАТ СЕ ОБЛАЦИ! Започват снеговалежи, но топъл дъжд създава риск от черен лед (КАРТИ)
ЗАПОЧНАХА ДА СЕ ИЗДАВАТ! Синчето на приватизатора на "Мраз" и Антон Кутев влизат в проекта на Радев. Заформи се интрига около партията на Кузман Илиев
ТОВА ВИДЕО от преди НЯКОЛКО МЕСЕЦА предупреждава ППДБ какво ще им се случи, ако бутнат редовното правителство
САМО В ПИК TV! Георги Харизанов с РАЗКРИТИЯ за плановете на новоизлюпения партиец Радев. Асен Василев го играе двоен агент - поднася му на тепсия хора от ПП (ВИДЕО)
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Валерия Велева: Радев загърби държавните интереси, за да скочи на политическия терен. Борисов може да му подаде ръка, но той ще я отхвърли (ВИДЕО)
Европа
Вътрешният министър на Великобритания свика извънредно съвещание заради случая със Сергей Скрипал
10450
на 13.03.2018
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Министърът на вътрешните работи на Великобритания Амбър Рад свика спешно съвещание с останалите министри от кабинета, на което ще бъде обсъдено разследването на отравянето на бившия полковник на ГРУ Сергей Скрипал, съобщава РИА Новости, като се позовава на източници, близки до правителството на Великобритания.
препоръчано
„Рад свиква съвещание на кабинета, което трябва да започне в 11:30 часа на 13 март (б.р в 13:30 часа българско време). Участниците ще обсъдят хода на разследването на отравянето на Скрипал“, заявява източникът.
Съвещанието ще бъде пета среща на високопоставени ръководители на Великобритания, на което ще се обсъжда нападението срещу Скрипал и дъщеря му.
свързани новини
Превод и редакция: ПИК
Над 200 доказателства разследва британската полиция по случая със Сергей Скрипал
12338
на 11.03.2018
Отровените в Солсбъри Сергей и Юлия Скрипал са в кома
15118
на 08.03.2018


