BG EN

Вътрешният министър на Германия де Мезиер настоя за пресичане на политическите дебати след атаката в Берлин

Европа

Вътрешният министър на Германия де Мезиер настоя за пресичане на политическите дебати след атаката в Берлин

9290
на 20.12.2016
Вътрешният министър на Германия де Мезиер настоя за пресичане на политическите дебати след атаката в Берлин
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Федералният министър на вътрешните работи на Германия Томас де Мезиер призова да бъде спряно отприщването на политическите дебати след нападението в Берлин, съобщава баварският ежедневник Die Sueddeutsche Zeitung, цитиран от "Фокус". 
„Връщаме се от паметна служба, предавана по телевизията“, подчерта християндемократът. Поради тази причина той отказа да се включи в разискване на засилване на мерките за сигурност или за бежанската политика. 

препоръчано
Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата събота на декември: Овенът да се готви за никулденски купон, но да пази здравето си. Лъвът да не харчи излишно САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата събота на декември: Овенът да се готви за никулденски купон, но да пази здравето си. Лъвът да не харчи излишно
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 21
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК