ГОРЕЩО
САМО В ПИК! Спипаха Софиянски да гази законите насред "Витошка"! Сватът на Божков на консултация в адвокатска кантора (СНИМКИ)
АБЕ, КЪДЕ Е РАДЕВ: На кого ни остави, Спасителю?! На Копринката, СМС-а и Узунов ли? Или на червения дерибей от РУМНО ген. Стоимен Стоименов?
ШОУ В ПИК TV! Бизнесменът Киро щял да слага България отново на картата на света - сигурно е замислил нови съмнителни реклами с Опра Уинфри и Джокович (ВИДЕО)
ТЪНКИ СМЕТКИ: Ето как бившият обитател на "Дондуков“ 2 спъва предсрочните избори
Георги МАРКОВ с ЖЕЛЕЗНИ АРГУМЕНТИ пред ПИК защо Димитър Главчев единствен става за служебен премиер
Политика
Вътрешният министър разговаря по телефона с гръцкия си колега Михалис Хрисохоидис – изрази съпричастност по повод тежкото земетресение
7784
на 31.10.2020
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Вътрешният министър Христо Терзийски изрази съпричастност с гръцкия народ по повод тежкото земетресение от 30 октомври и причинените жертви и разрушения. Той предаде поздравите на министър-председателя и отправи пожелания за бързо възстановяване.
препоръчано
Министър Терзийски заяви също така готовността на министерството на вътрешните работи и на правителството да окажат помощ и материална подкрепа на гръцката страна.
Михалис Хрисохоидис, министър за защита на гражданина, запозна колегата си със ситуацията на о. Самос, благодари за изразената съпричастност и готовността за подкрепа.
Вътрешният министър се срещна с колегата си от Северна Македония (СНИМКИ)
15275
на 15.10.2020
Вътрешният министър с подробности за катастрофата край Лесово
22383
на 09.10.2020


