BG EN

Г-7 предоставя 1,8 млрд. долара в помощ на бежанците

СВЕТЪТ ДНЕС

Г-7 предоставя 1,8 млрд. долара в помощ на бежанците

1953
на 01.10.2015
Г-7 предоставя 1,8 млрд. долара в помощ на бежанците
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Страните от Г-7 предоставят на хуманитарните организации на ООН около 1,8 милиарда долара в помощ на бежанците, заяви от трибуната на Общото събрание на ООН германският външен министър Франк-Валтер Щайнмайер.

препоръчано

"Скандално е, че тези организации не разполагат с достатъчно финансиране, което е наложило да се намали количеството на храната и медицинските грижи. Затова призовах страните от Г-7 и други партньори да се обединят и съм доволен, че заедно събрахме 1,8 милиарда долара допълнително за програмите на ООН за подпомагане”, заяви Щайнмайер. Според него, става въпрос за средства за Върховния комисариат на ООН за бежанците, Световната продоволствена програма и Службата за координация на хуманитарните въпроси.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 17 декември - конфликтът с ръководството е неизбежен за Овните, допълнителна работа ще донесе добър приход за Стрелците САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 17 декември - конфликтът с ръководството е неизбежен за Овните, допълнителна работа ще донесе добър приход за Стрелците
ПИК TV x
ПИК TV! ПАРЛАМЕНТАРНИ СКАНДАЛИ БЕЗ КРАЙ: Махленска кавга си спретнаха в зала ДАМИТЕ на Възраждане и ИТН (НА ЖИВО) ПИК TV! ПАРЛАМЕНТАРНИ СКАНДАЛИ БЕЗ КРАЙ: Махленска кавга си спретнаха в зала ДАМИТЕ на "Възраждане" и ИТН (НА ЖИВО)
ново
Днес: 2
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК