ГОРЕЩО
Евроинс ще предоставя застраховка „Гражданска отговорност“ на българските превозвачи на максимална цена от 1998 евро на тежкотоварно превозно средство
Спипаха на „Капитан Андреево“ незаконни мигранти, укрити в тайник на автобус (СНИМКИ)
Горещ коментар на Гълъб Донев за новия дълг - ето какво налага спешното му теглене
Калин Стоянов: Ще бъде необходима държавна подкрепа за хората, засегнати от проливните дъждове (СНИМКИ)
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! Шефът на СДВР Любомир Николов ще е изпълняващ функциите главен секретар на МВР
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Габриела и Стефани Стоеви получиха поредното признание извън корта по бадминтон. Ден, след като спечелиха седмата си титла за сезона, те бяха наградени от списание "Грация" в юбилейното десето издание на анкетата за "Жена на годината" в категория "Спорт".
препоръчано
Състезателките получиха своята награда от легендата на българската спортна гимнастика Йордан Йовчев на специална церемония, която се проведе снощи. Останалите, номинирани в категория "Спорт", бяха състезателките от ансамбъла по художествена гимнастика, футболистката Евдокия Попадинова, спринтьорката Ивет Лалова-Колио и състезателката по кану-каяк Станилия Стаменова.
свързани новини
Сестри Стоеви спечелиха титлата на двойки в Кардиф
3012
на 29.11.2015
Божидар Саръбоюков с историческа първа победа в Диамантената лига
14654
на 05.06.2026
Министър Керязов награди медалистите в скийта от Европейското първенство в Осиек
16132
на 04.06.2026
Вписаха Весела Лечева в Търговския регистър като председател на БОК
8288
на 04.06.2026


