BG EN

Габровец изби рибата, прибра близо 20 бона от титлата на Лестър

ЧАС ПИК

Габровец изби рибата, прибра близо 20 бона от титлата на Лестър

7208
на 04.05.2016
Габровец изби рибата, прибра близо 20 бона от титлата на Лестър
Автор:   ПИК

Майсторът на футболните залози 5 пъти пуснал печелившата прогноза

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Още преди близо година габровец е познал, че Лестър ще е новият шампион на Англия по футбол и сега ще прибере 18 500 лв., съобщиха от "Еврофутбол" във вторник. Българинът, чието име не се споменава, е направил залога на 25 септември 2015 г., когато малцина са очаквали "лисиците" да триумфират с титлата във Висшата лига.

препоръчано

Габровецът е бил толкова сигурен в успеха на Лестър, че е направил още четири пъти същите прогнози след това, което увеличава печалбата му.

Макар до края на първенството на Англия да има още два кръга, Лестър е недостижим на върха със 77 точки. Следващият след него отбор на Тотнъм има 70 точки и дори теоретично не могат да изместят "лисиците" от върха.

Това е невероятен успех за отбора от Лестър, който преди година се бореше за оцеляване във Висшата лига.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 15 декември - трудностите заобикалят Стрелците, Козирозите да бъдат уверени в успеха си САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 15 декември - трудностите заобикалят Стрелците, Козирозите да бъдат уверени в успеха си
ПИК TV x
В какъв контекст свършват приказките и започват ШАМАРИТЕ И ЮМРУЦИТЕ?! Надежда Йорданова от разградската самодейна полит-група на олигарха Иво Прокопиев е толкова безпомощна, че...(ВИДЕО) В какъв контекст свършват приказките и започват ШАМАРИТЕ И ЮМРУЦИТЕ?! Надежда Йорданова от разградската самодейна полит-група на олигарха Иво Прокопиев е толкова безпомощна, че...(ВИДЕО)
ново
Днес: 57
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК