BG EN

Гадже на наш футболист влезе в гангстерски сериал

Спорт шоу

Гадже на наш футболист влезе в гангстерски сериал

11841
на 16.03.2016
Гадже на наш футболист влезе в гангстерски сериал
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Футболната половинка Благовеста Бонбонова влиза с гръм и трясък в киното. Гаджето на бившия играч на Левски Пламен Димов е сред интересните нови имена в хитовия сериал "Под прикритие".

Брюнетката от Ямбол се включва в петия сезон на гангстерската сага, пише "7 дни спорт". Излъчването на филма стартира в края на седмицата по БНТ.

препоръчано

Бонбонова, чиято истинска фамилия е Цакова, живее с бившия футболист на Левски Пламен Димов.

Преди няколко месеца в далечен Казахстан започнаха да ронят сълзи по сочното бонбонче, която е бивш модел на "Плейбой", след като любимият й напусна Шахтьор (Караганди). Наскоро обаче Пламен се върна в местното първенство, подсилвайки втородивизионния Алтай (Семей). И Бонбонова отново ще радва местните фенове.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
САМО В ПИК TV! Експертът доц. Костов за т.нар. рейнджъри от Петрохан: Не са подали нито един сигнал за 4 години. Не е имало нужда от тяхното присъствие там (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Експертът доц. Костов за т.нар. рейнджъри от Петрохан: Не са подали нито един сигнал за 4 години. Не е имало нужда от тяхното присъствие там (ВИДЕО)
ново
Днес: 80
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК