BG EN

Гаджето на Гришо събра погледите в деколтето си (снимки)

ЧАС ПИК

Гаджето на Гришо събра погледите в деколтето си (снимки)

19987
на 14.05.2016
Гаджето на Гришо събра погледите в деколтето си (снимки)
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Поп звездата Никол Шерцингер събра погледите на минувачите в Лос Анджелик в петък. 37-годишната певица избра супер секси боди за обиколката си из магазините в Бевърли Хилс. Това се случи само ден, след като приятелката на Григор Димитров бе разкритикувана остро от известния композитор Андрю Лойд Уебър, че е предпочела да журира в X Factor вместо да дебютира на Бродуей с мюзикъла "Котките".



"Преди седмица, когато започвахме репетициите, Никол ми се обади и ми каза, че е решила да отиде в X Factor. Тя е луда, но американските продуценти приеха спокойно новината. В Америка тя не е толкова популярна, колкото във Великобритания. Бесен съм, защото смятам, че тя е най-фантастичното и брилянтно момиче за тази роля", изригна Андрю Флойд Уебър пред The Economist.

Шерцингер вече пожъна огромен успех с "Котките" на сцената в Лондон.



Дали заради реакцията на композитора или заради нещо друго, но Никол не изглеждаше в настроение по време на разходката си из Бевърли Хилс.

препоръчано

 

 

 

 Спортал

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
Георги Рачев пред ПИК TV: Затопляне, валежи и наднормени температури в края на януари (ВИДЕО) Георги Рачев пред ПИК TV: Затопляне, валежи и наднормени температури в края на януари (ВИДЕО)
ново
Днес: 2
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК