BG EN

"Газпром" опроверга информацията, че се готви да купи дял от ОМВ

Европа

"Газпром" опроверга информацията, че се готви да купи дял от ОМВ

5985
на 27.06.2014
Газпром опроверга информацията, че се готви да купи дял от ОМВ
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

„Газпром” опроверга съобщенията, че планира да закупи дял от австрийската нефтогазова компания OMV, предаде РИА "Новости".

препоръчано

„Това не е истина”, каза заместник-директорът на газовия концерн Александър Медведев.

По-рано агенция "Ройтерс" съобщи, позовавайки се на източници, запознати с хода на преговорите, че „Газпром” води преговори с фонда от Абу Даби International Petroleum Investment Co за закупуването на принадлежащия на фонда дял от 24.9% от OMV.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
САМО В ПИК TV! Биг Брадър в Европарламента - Кристиан Вигенин с ГОРЕЩИ подробности за СПОРНИЯ регламент Чат контрол (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! "Биг Брадър" в Европарламента - Кристиан Вигенин с ГОРЕЩИ подробности за СПОРНИЯ регламент "Чат контрол" (ВИДЕО)
ново
Днес: 37
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК