ГОРЕЩО
Земетресение люшна България
РАЗГАРЯТ СЕ СТРАСТИ! Бивш вътрешен министър разкова Асен Василев: Ноторен измамник и лъжец
Безредици в Белфаст, след като мигрант опита да заколя на улицата ирландец (ВИДЕО 18+)
Изпълнителният директор на НДК Андриана Татарова: Заплатата ми не е 14 000 евро, атаките срещу мен са от ден първи
ИЗВЪНРЕДНО! Радев развърза ръцете на МВР и разпореди на земеделския министър да направи спешна проверка притискани ли са български производители (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Халфът Йоханес Гайс се завърна в игра за Шалке 04 след изтърпяно наказание от пет мача и вкара гол при победата с 3:1 над Хановер в мач от 15 кръг на Бундеслигата. Това беше първи успех за „кралскосините“ в последните им шест срещи.
Гайс беше точен от дузпа в 51-ата минута. Клаас-Ян Хунтелаар удвои в 73-ата. Франко ди Санто вкара третия гол за Шалке 04 осем минути преди края. Той беше точен само минута, след като Алан Сент-Максим върна едно попадение за Хановер.
Шалке 04 вече има 23 точки и излезе на четвърто място, на една зад третия Волфсбург, който в събота играе с втория Борусия (Дортмунд). Хановер е 14-и в класирането.
препоръчано
Славия прибира много пари от Цървена звезда за Балов
3445
преди 36 минути
ОФИЦИАЛНО: Супер Любо се завърна край тъчлинията
6052
преди 48 минути
ЦСКА се облизва за футболист на Мъри Стоилов
6765
преди 4 часа
УЕФА обяви кога българските отбори ще научат съперниците си в Европа
6601
преди 5 часа


