BG EN

Галена разкри кое я прави щастлива, как е подскачала за близалка и защо не обича медиите

ЧАС ПИК

Галена разкри кое я прави щастлива, как е подскачала за близалка и защо не обича медиите

12081
на 09.01.2016
Галена разкри кое я прави щастлива, как е подскачала за близалка и защо не обича медиите
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Фолкпевицата Галена разкри кое я прави щастлива, как е подскачала за близалко като малка и защо не обича медиите в предаването „CооL...T” по Би Ти Ви.

препоръчано

„Съпругът ми Галин и нашият син Стефан, който догодина ще е първокласник, ме правят най-щастлива и ме мотивират да правя това, което мога. Нито веднъж не ме спирали за професионални ангажименти. Благодарение на тях се раздавам на 100 процента на сцената и умея да балансирам в живота”, разкри Галена.

Говорейки за сина си, тя се върна назад и в своето детство: „Още помня как подскачах за близалка на панаир в родния ми Смядово. И сега да ми дадат захарен памук, ще посегна за го взема.”

Певицата отговори и на въпроса защо не обича да дава интервюта. „Не обичам да ходя там, където няма да ме харесат. Защото зная, че ще опитат да изкарат нещо жълто около мен, както го правят, вместо да говорим и обсъждаме моите музикалните ми проекти”, откровена е Габлена. Последната призна още, че пред нея няма граници, когато иска да постигне нещо. 

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
СМУТ! Киселова не отрече, че може да пристане на Радев - в БСП гласували по съвест за Изборния кодекс СМУТ! Киселова не отрече, че може да пристане на Радев - в БСП гласували по съвест за Изборния кодекс
ново
Днес: 1
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК