ГОРЕЩО
СКАНДАЛЪТ СЕ РАЗРАСТВА! Калашниците заграбили общински имот в Ботунец
ЛЮБОПИТНО! Велислава Петрова с подробности за среща във Външно с Митрофанова - ето каква позиция е заявила България и какво е поискала отсреща руската посланичка
ДОТАМ Я ДОКАРА: Иво Мирчев удари дъното, щом и любимите му "Господари" му се подиграват (ВИДЕО)
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! Няма да има драма с имунитета на Ангел Георгиев. Депутатът от "Възраждане" се отказва от него
ПИК TV! Шефът на КЗП оповести с какви нарушения се сблъскват в магазините и попадат ли под ударите им и големите търговски вериги (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Българският нападател Галин Иванов ще продължи да играе за турския Самсунспор. Бившото крило на Славия и Литекс имаше няколко предложения от чужбина по време на зимния трансферен прозорец. Сериозен интерес към Иванов имаше от няколко турски клуба, както и от тимове състезаващи се в съседни на България страни.
Иванов обаче преценил, че сега не е момента за раздяла със Самсунспор. Първодивизионният клуб изпитва сериозни финансови проблеми. Освен това преди седмица бе уволнен старши-треньорът. 27-годишният футболист реши да изпълни договора си, който е до края на сезона.
Тази седмица Самсунспор се изправя срещу Кършияка.
препоръчано
БФС затяга правилата за мачовете на евробойците ни
3942
преди 51 минути
ТРАНСФЕРЕН УДАР: Левски на крачка от национал на Босна
7372
преди 8 часа
ЦСКА ще играе първите си мачове в Лига Европа на "Васил Левски"
8660
преди 14 часа


