Галчев потопи Дунав

8839
на 30.10.2017

Септември победи Дунав с минималното 1:0 в мач от 13-ия кръг на Първа лига и записа трета поредна победа в българското първенство. Победното попадение за "септемврийци" реализира Борис Галчев в 45-ата минута.

С днешната победа Септември е с актив от 16 точки в класирането и се изравни със Славия, докато загубилият срещата Дунав, застава на предпоследната 13-а позиция с 10 пункта.

Христофор Хубчев можеше да вкара гол в 29-та минута, но отправи неточен удар от наказателното поле. В 32-ата минута "виолетовите" организираха опасна контраатака пред вратата на "драконите". Крис Гади центрира отдясно, топката се озова в Мартин Тошев, но вратарят Станислав Антонов се справи с опасността.

"Септемврийци" излязоха напред в резултата в последната минута на първата част от мача. Гади проби отдясно и подаде на Борис Галчев, който прониза мрежата на домакините.

В 60-ата минута Янко Сандански изпрати топката в аут, след като отправи неточен удар от далечно разстояние към вратата на "драконите".

В 61-ата минута домакините създадоха застрашителна контраатака. Бирсент Карагарен стреля, но вратарят Янко Георгиев без проблеми улови топката.

В последната минута на двубоя ударът на Васил Шопов срещна дясната странична греда и не донесе изравнителния гол на "драконите".

САМО В ПИК: Вижте ексклузивния хороскоп на Алена за втория ден на май - Раците си печелят врагове, трудности очакват Девите САМО В ПИК: Вижте ексклузивния хороскоп на Алена за втория ден на май - Раците си печелят врагове, трудности очакват Девите
Любен Дилов пред ПИК TV: Уж реномираната кантора на Лена е произвела дърводелско изделие за Корал?! Все едно да обереш къща и да си изпуснеш личната карта вътре (ВИДЕО) Любен Дилов пред ПИК TV: Уж реномираната кантора на Лена е произвела дърводелско изделие за Корал?! Все едно да обереш къща и да си изпуснеш личната карта вътре (ВИДЕО)