ГОРЕЩО
РАДЕВ АКТИВИРА ДЕЖУРНОТО СИ ПРОКСИ: Имало ли е разследване за корупция срещу Демерджиев, унищожено при назначението му в служебния кабинет?
Даниел Митов: Два влекача са в готовност да изтеглят танкера, блокиран край Ахтопол - не е опасен
ТРАГЕДИЯ! 16-годишно момиче скочи от висок етаж на блок в Пловдив
ПОТОПЪТ В БУРГАСКО! Задействаха BG-ALERT - кметът на Приморско предупреди кои са най-критичните места
ИЗВЪНРЕДНО! Млад мъж е прострелян в центъра на София
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Правителството на Гамбия даде срок от 72 часа на ръководителката на делегацията на Европейския съюз в Банджул г-жа Аниес Гийо да напусне страната.
препоръчано
Решението смая Брюксел, предава АФП. Изненадани сме от това съобщение и нямаме обяснение за решението, заяви говорител на Евросъюза за външните работи. Посланикът на Гамбия в Брюксел е извикан за разяснение. ЕС е един от главните икономически партньори на африканската държава; отпуснатите от него субсидии възлизат на 65 милиона евро за периода 2008-2013 г.
свързани новини
Американец е обвинен в опит за държавен преврат в Гамбия
6806
на 31.01.2015
11 души, сред които дете, загинаха при стрелба в работническо общежитие в ЮАР
10658
преди 18 часа
"Амнести интернешънъл" обвини судански паравоенни сили във военни престъпления
13721
на 03.12.2025
Патриарх Вартоломей и папа Лъв XIV подписаха историческа декларация за единство
16177
на 30.11.2025
Люка Филип е новият шеф на Интерпол
7801
на 27.11.2025


