ГОРЕЩО
РЕШЕНО! Президентските избори ще са на 25 октомври - евентуален балотаж на 1 ноември
НОВО 20: Спирачната система на автобуса от "Цариградско шосе" е изправна
ПИК TV: Народните избраници гласуват правила за избор на ръководството на НЗОК - НА ЖИВО
Калин Стоянов се закани на Демерджиев: Изфабрикува грандиозен скандал с бъркането в PNR-системата. Всичко е една лъжа, ще вадим още разкрития
Станислав Анастасов: Демерджиев сътвори безумни гафове. В САЩ знаят, че е ровил в данните на 36 държави, нарушил е международни договори
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Близо 2000 лв. е средната заплата на служителите на НСО, става ясно от от финансов отчет на службата, публикуван на сайта й, съобщава в. "Телеграф".
препоръчано
В службата работят общо към 1000 души, от които стотина пазят персонално първите мъже в държавата, министри и магистрати. Останалите се грижат за реда в най-важните институции.
400 000 лв. от бюджета на службата ще отидат за стягане на част от колите, нуждаещи се от ремонт - 94. В тях се возят представители на законодателната, изпълнителната и съдебната власт. В автопарка на службата имало и ауди на 17 г.
Чистят и перат на НСО за 53 000 лв.
7978
на 18.08.2015
НСО дава 120 бона за ток
9009
на 17.08.2015


