ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
На седмото небе от радост беше футболистът на Северна Ирландия Гарет Макоули след победата с 2:0 над Украйна в двубоя от група С на Евро 2016. Защитникът отбеляза първия гол и беше избран за Играч на мача.
"Това е велико, знаете ли? Ние спечелихме, идвайки тук в качеството на аутсайдер. Никой не ни даваше никакви шансове. Много хора казваха, че няма да вземем нито една точка. Не играхме добре срещу Полша. Днес бяхме доста по-добри и ние се наслаждаваме заради тези хора, които дойдоха тук да ни подкрепят. Да специално е, да вкарам първия гол на европейско първенство!
Следващите няколко дни вероятно ще мисля само за това, но отборът спечели победата. След трудния мач с Полша и днес имаше за какво да играем. Трябваше да се докажем пред нас и пред хората, които ни подкрепят. Сега ни предстои голям мач в Париж.
Чувството в момента е добро, чувстваме се удовлетворени. Имаме тежък двубой, но сега се наслаждаваме. Момчетата имат увереност, защото вече ни отписаха", коментира Макоули.


